İzmir'in en güvenilir temizlik şirketiİZMİR'İN EN GÜVENİLİR TEMİZLİK ŞİRKETİ

İzmir Temizlik Şirketi Çalışma SaatleriÇALIŞMA SAATLERİ : P.tesi-Pazar (09.00 - 17:00)

İzmir Efe Temizlik
İzmir Temizlik Şirketi Telefon

BİZİ HEMEN ARAYIN ! 0(506) 532 58 24
0(232) 345 35 45

İzmir Efe Temizlik

Ev Temizliği

Ev Temizliği

Ev Temizliği

İzmir Efe temizlik hizmetinde, müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli husustur. Ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken; kullanılan malzemelerin ne kadar güvenli olduğudur. Amacımız, evinizin uygun fiyat ve kalitede hizmet vermektir.

Ev temizliğinde kalifiye ev temizlik elemanları ile hizmet vermektedir. Ev temizliğimizin bitimini, sizden onay aldıktan sonra bırakıyoruz. Evinizin her noktasını özenle ve itinayla dikkatli bir şekilde temizliyoruz. Ev temizliği için bize hemen ulaşın ve temizlemek istediğiniz günü belirleyin yeter. Kullandığımız malzemeler ve ekipmanlar son derece kaliteli, çevre dostudur ve uzman personellerimiz tarafından kullanılmaktadır.

İzmir Efe Temizlik Hizmeleri evin konumuna göre;

Boş ev, eşyalı ev, boş daire, inşaat sonrası, ev halı, halıfleks ve koltuk yıkama, yazlık ev, dubleks ev temizliği, villa temizliği ve ofis temizliği şeklinde olabilmektedir. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda evinizin metrajı üzerinden en ekonomik ev temizlik fiyatları ile ekstra hiçbir maliyet çıkarmadan anahtar teslimi ev temizlik işleriniz, ekiplerimizle aynı gün içerisinde teslim edilir. Bu fiyatımıza malzeme, makina, işçilik ve ulaşım dahildir.

Buharlı temizleyici evde, işyerinde, otomobilde hemen hemen her yüzeyde mükemmel bir temizlik ve hijyen sağlar.

Buhar makinesi ile temizlik son yılların en çok tercih eilen yöntemlerinden birisidir. Özellikle temizliği zor olan alanlarda buharlı vakum makinesi kullanmaktayız. Buhar makinesi ile temizlik yaparsanız ağır kir ve lekeler hemen temizlenir.

Ağır deterjanlar yerine sadece su kullanılır. Sıcak buhar sayesinde ev mitleri, polen, küf, kimyasal maddeler yok olur. Buhar temizlik yüksek ısı ile yapılan temizliktir. 

buharlı ev temizliği, koltuk, yatak, sandalye yıkama, araç temizliği, buharlı tuvalet, banyo, mutfak temizliği, buharlı duvardan duvara halı yıkama

Hemen Başvur